Hakkımızda

Onur Tente Şemsiye; çalışanı ile kaliteli hizmet anlayışını, yenilikçi düşünceyi ve müşteri odaklı yaklaşımını bir araya getirerek grup sinerjisi yaratmaktadır.

Kurucumuz Sayın Ünal Akay’nın söylemiş olduğu gibi, globalleşen dünyanın zorlu rekabet koşulları içerisinde Onur Tente Şemsiye halen, gerçek sermayesinin insan kaynağı olduğuna inanmaktadır. Çalışanlarının gelişim alanlarına yönelik yatırım yapan Onur Tente Şemsiye, bireysel gelişimi sağlamak ve kurumsal hedeflere ulaşmak için “Doğru İşe, Doğru İnsan” vizyonuyla hareket eden güçlü insan kaynağı yaratılmıştır.

Rekabet koşulları içerisinde açık, adil, dürüst ve mütevazı olmayı ilke edinerek farklılık yaratmayı amaçlayan,
İş ortamının getirdiği dayanışma va paylaşıma bağlı olarak güven veren ve destek sağlayan,
Düşüncelerin yüksek sesle paylaşıldığı,
Yeni ve yaratıcı fikirlerin takdir edildiği,
Uzun vadeli kariyer gelişim imkanı sunan,

bir kurumda çalışmak isteyenler için Onur Tente Şemsiye doğru adres demektir.

Onur Tente Şemsiye İnsan Kaynakları , bünyesine katacağı kişileri; çözen, uygulayan, geliştiren ve tüm bunları yaparken “ben” yerine “biz” diyebilen bireylerden seçer.

Tente ve gölge sistemleri sektörünün öncüsü olan Onur Tente Şemsiye 15  yıllık tecrübesi ile yurtiçi ve yurtdışında liderliği hedefliyor. Kullanıcısına özgürlüğü vadeden tente, katlanır raylı tentenin yanları Şeffaf Stor tente ve ya katlanır cam ile kapatılarak kış bahçesine dönüştürülebilir. Üstün mekanik aksamları, runcover ve waterblock aplikasyonları ile % 100 su ve hava yalıtımı sağlamaktadır.

Kurumsal çalışmaları ile çok güçlü bir portföy sahibi olan Onur Tente Şemsiyemekanların şekline ve büyüklüğüne göre farklı seçenekler sunuyor. Tüm projelerini kendi bünyesinde imal eden Onur Tente Şemsiye müşterilerine sınırsız hizmet vermeyi vaad ediyor. Ürünleri arasında Klasik Tente, Kasetli Tente, Sunline Pencere Tentesi, All Seasons tente, açılır kapanır tavan sistemleri sunan firma bugüne kadar birçok mimari çalışmada yer almaktadır.

Onur Tente Şemsiye, Storbox tente, Kasetli Tente, Şeffaf Stor tente, All Seasons tente serisi, Kış Bahçesi tentesi, Dekoratif Tente, Art Klasik tente, Maxibox Plus tente, Sunline Pencere Tentesi, Summer House ve T Model Tente koleksiyonları dahilinde, açılır kapanır pergola sistemleri, katlanır raylı tente, açılır kapanır tavan sistemleri, üstün mekanik aksamlar, runcover ve waterblock aplikasyonları ile birçok tente sisteminde faaliyet göstermektedir.